logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese
Бізнес-англійська

Бізнес-курс призначений для всіх, хто потребуює англійську для подальшого розвитку своєї кар’єри або бажає змінити напрямок діяльності. Курс пропонує 960 лексичних конструкцій – це сталі лексичні конструкції, слова, фразеологізми, ідіоми, що охоплюють найбільш активну бізнес лексику.

Успішно опанувавши курс, Ви будете вільно та професійно оперувати бізнес лексикою курсу. Важливою особливість є те, що курс дозволяє розпочати вивчення бізнес-англійської навіть з мінімального рівня, в той час як більшість бізнес-курсів потребують з боку студента попередньої ґрунтовної підготовки. Курс включає виключно специфічні конструкції, які застосовуються в процесі презентації себе та компанії, ведення телефонних розмов, ділового листування, проведення ділових переговорів та багато чого іншого.

Англійські ідіоми ділового мовлення, запропоновані в курсі «Бізнес англійська з Хелло Ворлд!», мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти впливає на сприйняття інформації. Тому Ваш діловий партнер образніше сприйматиме Ваше мовлення, що дасть Вам можливість вести переговори більш продуктивніше та на вищому рівні.

Курс розрахований на рівні: Pre-Intermediate, Intermediate level, Upper-Intermediate level, Advanced level.

Акція! Cплачуйте лише 50% за будь-який курс!

 Вартість курсу становить 369 грн 185 грн

Режими навчання

Мінімальна тривалість щоденного заняття

Тривалість курсу

Активний

30 хв

1 місяць

Пасивний

1,5 – 3 години

2 місяця

Змішаний

20 хв – активного вивчення

60 хв –  пасивного вивчення

1,5 місяця

Інтенсив

2 підходи по 30 хв активного вивчення

0,7 місяця

Придбати зі знижкою ПОВНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ВЕРСІЮ «Бізнес англійська Хелло Ворлд!» Ви можете ТУТ.