logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese
Англійська для менеджера з продажів

Сьогодні на ринку запит на висококваліфікованого спеціаліста з продажів постійно зростає, а висококваліфіковані спеціалісти з продажу та ще зі знанням англійської мови взагалі представляють небувалий інтерес для кадрових агентств, т.зв. хедхантерів. Висококласний спеціаліст на посаду sales-менеджера в обов’язковому порядку повинен мати за плечима не тільки досвід успішних продаж, а ще й вільно володіти англійською мовою.

Наш курс включає 960 лексичних одиниць, підібраних спеціально для менеджерів з продажу. Лексика курсу охоплює тематику необхідну для активної підтримки іноземних торгових партнерів, продажу товару, консалтингу дилерів та прямих покупців, пошуку нових клієнтів за кордоном. Лексика цікава та стане в пригоді всіх, хто займається продажем та бажає співпрацювати з іноземними компаніями.

Англійські ідіоми ділового мовлення, запропоновані в даному курсі, мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти впливає на сприйняття інформації. Тому Ваш діловий партнер образніше сприйматиме Ваше мовлення, що дасть Вам можливість вести переговори більш продуктивніше та на вищому рівні. Успішних Вам продаж!

Курс розрахований на рівні: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate level, Upper-Intermediate level, Advanced level.

Акція! Cплачуйте лише 50% за будь-який курс!

 Вартість курсу становить 369 грн 185 грн

Режими навчання

Мінімальна тривалість щоденного заняття

Тривалість курсу

Активний

30 хв

1 місяць

Пасивний

1,5 – 3 години

2 місяця

Змішаний

20 хв – активного вивчення

60 хв –  пасивного вивчення

1,5 місяця

Інтенсив

2 підходи по 30 хв активного вивчення

0,7 місяця

Придбати зі знижкою ПОВНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ВЕРСІЮ «Англійська для менеджера з продажів Хелло Ворлд!» Ви можете ТУТ.