logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese
Англійська для секретарів, референтів та офіс-менеджерів

Бізнес-курс створений для офіс-менеджерів, які повинні спілкуватися та вести ділову переписку англійською мовою. Курс пропонує 1200 лексичних конструкцій – сталі лексичні конструкції, слова, фразеологізми, ідіоми, що охоплюють найнеобхіднішу для секретарів лексику – приймати, переводити телефоні дзвінки, готувати тижневі звіти, презентувати себе та компанію, приймати та супроводжувати іноземних гостей, бронювати готелі, а також питання ділового етикету, обробки первинної та вторинної документації.

Важливою особливість курсу є те, що він дозволяє розпочати вивчення бізнес-англійської навіть з мінімального рівня, в той час як більшість подібних курсів потребують з боку студента попередньої ґрунтовної підготовки. Курс включає виключно специфічні бізнес конструкції.

Англійські ідіоми ділового мовлення, запропоновані в курсі «Англійська для секретарів, референтів та офіс-менеджерів з Хелло Ворлд!», мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти впливає на сприйняття інформації. Тому Ваш діловий партнер образніше сприйматиме Ваше мовлення, що дасть Вам можливість вести переговори більш продуктивніше та на вищому рівні.

Курс розрахований на рівні: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate level, Upper-Intermediate level, Advanced level.

Акція! Cплачуйте лише 50% за будь-який курс!

 Вартість курсу становить 369 грн 185 грн

Режими навчання

Мінімальна тривалість щоденного заняття

Тривалість курсу

Активний

30 хв

1,5 місяця

Пасивний

1,5 – 3 години

2,5 місяця

Змішаний

20 хв – активного вивчення

60 хв –  пасивного вивчення

2 місяця

Інтенсив

2 підходи по 30 хв активного вивчення

1 місяць

Придбати зі знижкою ПОВНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ВЕРСІЮ «Англійська для секретарів, референтів та офіс-менеджерів Хелло Ворлд!» Ви можете ТУТ.