logotype
Ukrainian   Russian   English   Bahasa Indonesia   Bengali   Burmese   Deutsch   Espanol   Francais   Hindi   Japanese   Korean   Portugues   Thai   Traditional Chinese   Simplified Chinese   Vietnamese
Англійська для вищого рівня

У лексичному матеріалі подано 2000 словосполучень, фразеологізмів, сталих виразів англійської мови. Слова підібрані таким чином, щоб розвивати та вдосконалювати вже набуті навики англійської. Переважна більшість слів – 69 % – це фразеологізми та сталі вирази мови.  

Англійські ідіоми, запропоновані в нашому курсі «Англійська для вищого рівня Хелло Ворлд!», мають особливе психологічне значення, адже сприймання образу пов’язане із зоровими відчуттями, вивчення фразеологізмів створює підґрунтя для розвитку уяви. Образ, який породжує фраза, дуже легко уявити. А здібність щось зорово уявляти позитивно впливає на запам’ятовування. Отже, такі вислови розвивають Вашу пам’ять. Тому, робота з цим курсом «Хелло Ворлд!» зводиться не лише до накопичення знань з англійської мови з подальшим їх використанням, а й до формування Вашої творчої особистості.

Курс розрахований на рівні: Intermediate level, Upper-Intermediate level, Advanced level.

Акція! Cплачуйте лише 50% за будь-який курс!

 Вартість курсу становить 369 грн 185 грн

Режими навчання

Мінімальна тривалість щоденного заняття

Тривалість курсу

Активний

30 хв

1 місяць

Пасивний

1,5 – 3 години

2 місяця

Змішаний

20 хв – активного вивчення

60 хв –  пасивного вивчення

1,5 місяця

Інтенсив

2 підходи по 30 хв активного вивчення

0,7 місяця

Придбати зі знижкою ПОВНУ ФУНКЦІОНАЛЬНУ ВЕРСІЮ «Англійська для вищого рівня Хелло Ворлд!» Ви можете ТУТ.